UUDISKIRI: Tule digioskuste koolitusele!

EST:

Soovid viia end kurssi kõige põnevaga, mida digimaailm endas peidab? Kasvatada teadlikkust, kuidas e-posti, Intraneti ja sotsiaalmeedia vahendusel infot on võimalik jagada ja saada? Kasutada teoreetilisi teadmisi praktilistel kaalutlustel nii tööl kui eraelus? Siis on see koolitus just Sulle! Ükskõik, millised on Sinu senised kogemused ja teadmised digimaailmas – nüüd on just õige aeg need üle vaadata ning ühtlasi on see hea võimalus küsida koolitajalt Sinule huvipakkuval teemal küsimusi.

Oleme alustamas digioskuste koolitussarja, seda nii veebikoolituse kui kontaktõppena. Digioskuste koolitus toimub päevase koolitusena nii märtsis (17.03, 18.03, 30.03 ja 31.03) veebikoolitusena kui aprillis (07.04, 08.04, 27.04 ja 28.04) kontaktkoolitusena Kadaka tee 62a koolitusklassis, seda vaheldumisi eesti ja vene keeles. Edasiste koolituste osas jagame infot jooksvalt.

Koolitus on TASUTA ning kontaktkoolituse korral on märksõna „koolitus“ lausudes Kadaka tee 62a kohvikus lõuna tasuta. Kui oled teinud otsuse osaleda, täida registreerumisvorm.

Samuti on võimalik registreeruda ja saada lisainfot, kirjutades koolitus@tlt.ee või täites vastava vormi.

RUS:

ПРИХОДИ НА КУРСЫ ПО ДИГИТАЛЬНОМУ МАСТЕРСТВУ!

Хочешь быть в курсе происходящего в цифровом мире? Расширить свои знания по работе с электронной почтой, Интернетом или научиться поиску и получению информация в социальных сетях? Научиться применять теоретические знания на практике как в рабочей, так и личной жизни? Тогда эти курсы именно для тебя. Вне зависимости от того, как хорошо ты ориентируешься в цифровом мире – самое время пополнить свои знания, а также узнать у преподавателя ответы на интересующие тебя вопросы.

Мы начинаем серию курсов по изучению цифрового мира. Возможно пройти курс как дигитально, так и контактно.

Курс рассчитан на один день и доступен в марте дигитально (17.03, 18.03, 30.03 и 31.03) и контактно в апреле (07.04, 08.04, 27.04 и 28.04) в учебном классе TLT по адресу Kadaka tee 62a, на эстонском и русском языках. Будем держать вас в курсе новостей о дальнейших курсах.

Курсы бесплатные, также будет предоставлена возможность бесплатно пообедать в кафе по адресу Kadaka tee 62a, если скажете ключевое слово «koolitus».

Регистрация на курсы и дополнительная информация по адресу koolitus@tlt.ee или при заполнении данной формы.