Phone call icon
infoliin (sh leitud esemed) E-P 8:00 – 20:00 +372 643 4142
Leitud esemed

Vihje

Vihjega on võimalik edastada teavet sündmuse kohta, mis Teie arvates ei ole kooskõlas heade äritavade ning üldtunnustatud moraalinormidega. Vihje esitamise võimalus on üks korruptsioonivastastest meetmetest. Kõiki saabunud vihjeid uuritakse põhjalikult ja kinnitust leidnud rikkumise või rikkumise ohu korral käitutakse vastavalt õigusaktidele.

Teie poolt edastatud informatsiooni töötleme vajadusel vastavalt isikuandmete kaitse regulatsioonidele ning tagame vihje saatja konfidentsiaalsuse ning anonüümsuse.

Kui soovite anonüümse vihje edastamisel saada tagasisidet, palume ankeedi täitmisel märkida kontaktandmed. Teie nõusolekuta ei avalikustata Teie isikut protsessi üheski etapis.

Kui sündmuse toimumist kinnitavad dokumendid, foto- või videofailid, siis esitage need eraldiseisvalt aadressile vihje@tlt.ee või Kadaka tee 62a hoone sissepääsu juures asuvasse vihjete esitamise postkasti või saatke telefoni numbrile +3725091733.

Vihje edastamise viisid:

  • anonüümne vormi täitmine siin
  • sõnum või kõne telefoni numbril +372 509 1733
  • e-kiri: vihje@tlt.ee
  • Kadaka tee 62a hoone sissepääsu juures asuv vihjete postkast, kuhu saab edastada oma materjale füüsilisel kujul (paberikandja, andmekandja vms)

Vihje esitamise ankeet