Phone call icon
infoliin (sh leitud esemed) E-P 8:00 – 20:00 +372 643 4142
Leitud esemed

AS Tallinna Linnatransport hoiatab Facebookis tegutsevate libakontode eest

AS Tallinna Linnatransport hoiatab, et ühismeediaplatvormil Facebook on loodud Tallinna Linnatranspordi nime alt mitu libakontot, mis püüavad jätta muljet, et tegemist on AS Tallinna Linnatranspordi ametliku kontoga.

Libakontode alt levivad petureklaamid, kus pakutakse inimestele võimalust soetada Ühiskaart 90 päevaks tasuta sõiduõigusega. Tallinna Linnatransport ei korralda selliseid kampaaniaid ja ei müü Ühiskaarte. Kutsume inimesi üles olema tähelepanelikud ja mitte klikkima libakontode alt levivatel linkidel ning sisestama oma pangaandmeid kahtlastele veebilehtedele.

Juhime tähelepanu, et AS Tallinna Linnatranspordi ametlik Facebooki leht “Tallinna Linnatransport” asub aadressil https://www.facebook.com/linnatransport/  ning sellel lehel on 9,5 tuhat jälgijat.
Ametliku info Ühiskaardi kasutamise ja ostmise kohta leiab Tallinna kodulehelt: https://www.tallinn.ee/et/pilet/uhiskaart

Oleme juhtunu osas Facebookiga ühendust võtnud ja tegeleme libakampaaniate ja kontode kõrvaldamisega. Täname kõiki, kes on raporteerinud Facebooki libakontode tegutsemisest.