Phone call icon
infoliin (sh leitud esemed) E-P 8:00 – 20:00 +372 643 4142
Leitud esemed

Aktsiaselts Tallinna Linnatransport tutvustus

Juba 1860-ndatel aa­statel hakkas Tallinnas arenema hobuomnibussiliiklus. Hobutrammiliin ehk konka tegi oma esimese reisi Tallinnas 1888-ndal aa­stal. Meil on pikad traditsioonid, sadu busse, trolle ja tramme ning me teenindame aast­as enam kui sada miljonit reisijat.

Meil on kõige suurem ühistranspordipark, kõige parem tehniline kompetents, kõige suuremad töökojad, rajasime Baltikumi suurimad gaasitanklad ja oleme kõige suurem bussijuhtide koolitaja ning ainus trammi- ja trollijuhtide koolitaja.

Täna on TLT võtnud suuna saada teenindusettevõtteks. Me ei unust­a mitte kunagi, et sõitjad ei ole meie jaoks olemas, vaid oma sõitjate jaoks eksisteerime meie.

Kõike, mida teeme, teeme südamega meid ümbritsevate inime­ste nimel, kelleks on meie kliendid, meie kolleegid ja meie koost­ööpartnerid.

Nii nagu enam kui 100 aast­at tagasi, on ka täna meie põhiülesanne viia inimesed turvaliselt, mugavalt ja õigeaegselt kohale. Tallinna ühistranspordile ja meie inimestele võib alati kindel olla. Meie rattad veerevad peaaegu 24/7 ning isegi kui maailm seisma jääb, liigume meie ikka edasi.

 

Aktsiaselts Tallinna Linnatransport nõukogu

Grigori Parfjonov

Tallinna Transpordiameti arengusektori liiklusekspert

Anto Liivat

EBS bakalaureuseõppe juht

Martin Kukk

ettevõtja

Danel Tuusis

ettevõtja

Joel Jesse

Transpordi ja liikuvuse ekspert

Argo Luude

ettevõtja
Taavi Aas

Taavi Aas

Jõgeva vallavanem

Aktsiaselts Tallinna Linnatransport juhatus

Kaido Padar

Juhatuse liige

Andrei Novikov

Juhatuse liige

Biometaani tarbivate gaasibusside toetus

Aktsiaselts Tallinna Linnatransport osaleb koos Tallinna Linnaga projektis „Biometaani tarbivate gaasibusside avalikul liiniveol kasutamise toetamine Tallinna linnas“

Projekti toetab läbi SA Keskkonnainvesteeringute Keskuse meetme „Alternatiivsete kütuste kasutuselevõtu suurendamine transpordis“ 4 miljoni euroga Euroopa Ühtekuuluvusfond.