Phone call icon
infoliin (sh leitud esemed) E-P 8:00 – 20:00 +372 643 4142
Leitud esemed

UUDISKIRI: Irizar ieTram elektribuss vurab Tallinnas ringi

EST:

Põneva välimusega Irizar ieTram elektribuss on liinisõitudele jõudnud ning jääb Tallinnasse katsetamisele 20. veebruarini. TLT töötajatel oli hea võimalus Kadaka tee territooriumil bussiga tutvuda ning selle kohta täpsemalt kuulda Hispaaniast siia saabunud Mikel Irizar Buenechealt.

Kohaletulnutel oli võimalik näha bussi nii seest kui väljast, meile presenteeriti bussi laadimisprotsessi, räägiti erinevatest tehnilistest parameetritest ning uudistajatel oli võimalik seejärel teha bussiga Kadaka tee territooriumil esimene sõit, mis pakkus elevust kõigile bussis viibijatele.

Bussijuht Martin Sepp kinnitab omalt poolt nüüd, mil uue bussiga juba veidi harjutud, et eks esimesed sõidud uue bussiga liinisõidul olles on olnud huvitavad. „Inimeste reaktsiooni on tore näha, kui uue huvitava disainiga bussiga peatusesse sõidan. Telefonid võetakse pildistamiseks välja ning uudistajaid on nii peatuses kui bussitulijate seas. Vastukaja on positiivne!

Minu enda senine kogemus bussijuhina on olnud mitmete erinevate bussidega ning eks ikka on tore vaheldus, kui tekib võimalus proovida mõnda uut ja põnevat mudelit. Hetkel on meil Tallinnas selline tavaline talvine ilm, ei midagi ekstreemset. Seni on buss ilusasti tänavatel hakkama saanud ning sõit sujunud. Kuidas peaks buss ekstreemoludes käima, muidugi täna ei tea. Aga aega veel katsetada on!“

Vaata pilte allpool ning kliki siia, et saada osa bussi virtuaaltuurist.

RUS:

Необычный элекробус Irizar ieTram прибыл на тестовые поездки на столичных маршрутах и до 20 февраля будет проходить испытания в Таллинне. У сотрудников TLT была хорошая возможность познакомиться с автобусом на территории Kadaka теэ и услышать о нем больше от Микеля Иризара Буэнечеа, приехавшего сюда из Испании.

Посетители смогли увидеть автобус как внутри, так и снаружи, нас познакомили с процессом зарядки автобуса, рассказали о различных технических параметрах, а затем посетители смогли совершить первую поездку, которая определенно вызвала массу хороших эмоций.

Водитель автобуса Мартин Сепп отметил, что он уже немного привык к новому автобусу, что первые поездки по маршруту на новом автобусе были интересными. «Приятно видеть реакцию людей, когда я останавливаюсь на остановке. Телефоны достают, чтобы сфотографироваться. Все с интересом его рассматривают и не забывают делиться своими впечатлениями!

Мой собственный опыт работы водителем до сих пор был связан со многими разными автобусами, и это все еще приятное изменение, когда есть возможность опробовать новую интересную модель. На данный момент у нас в Таллинне такая нормальная зимняя погода, ничего экстремального. До сих пор автобус хорошо себя показывал на разных маршрутах. Я, конечно, не знаю, как бы повел себя электробус в экстремальных условиях, но у нас еще есть время его испытать!»

Смотри фотографии и жми сюда, чтобы посетить автобус виртуально.