Phone call icon
infoliin (sh leitud esemed) E-P 8:00 – 20:00 +372 643 4142
Leitud esemed

Muudatused ühistranspordis Laagna tee filmivõtete ajal

10. juulil algasid Tallinnas Laagna teel filmivõtted, mis toovad kaasa olulisi liikluskorralduse muudatusi ühistranspordis. Muudatused puudutavad kokku üheteistkümne bussiliini marsruuti ja sõidugraafikuid vahemikus 10-21. juulil.

Kõige tähelepanelikumad peavad olema inimesed, kes kasutavad bussiliine 53, 56, 67 ja 68, sest nendel liinidel on kõige rohkem muudatusi hommikustel tipptundidel, nädalavahetustel kui ka pärastlõunastel aegadel. Samuti puudutavad muudatused bussiliine 7, 13, 31, 49, 51, 54 ja 58. Kõige täpsema info uute kellaaegade ja marsruutide kohta leiavad sõitjad kodulehelt transport.tallinn.ee.

„Kuigi kõik bussiliinid töötavad on bussiliikluses Laagna tee läheduses suured ümberkorraldused, mistõttu palume sõitjatel tutvuda muudetud marsruutide ja sõidugraafikutega enne sõitude planeerimist ning võimalusel varuda sihtpunkti jõudmiseks aega,“ ütles Tallinna Linnatranspordi AS-i bussiliiklusteenistuse juht Meelis Tartu. „Kuna filmivõtete perioodiga kaasneb palju muudatusi, siis jälgime pidevalt olukorda, et tagada kõikide liinide sujuv teenindamine ja tekkivate olukordade kiire lahendamine.“

Laagna tee sulgemisega suunatakse enamik bussiliine sõitma Laagna tee asemel ajutiselt Punase tänava kaudu.

Kõige detailsema info kehtivate bussisõidugraafikute ja marsruutide kohta leiab veebilehelt www.transport.tallinn.ee. Samalt veebilehelt leiab ka bussiliinide ajutiste marsruutide joonised kaardilt ja näeb ühistranspordi sõidukite paiknemist tänavatel reaalajas. Sõidukite asukoha reaalajas nägemiseks tuleb valida endale sobiv bussiliin ja valida graafikute kohalt „Näita kaarti” ning peatustele lisaks aktiveerida ka sõidukite kuvamise võimalus („Näita sõidukeid“).