Phone call icon
infoliin (sh leitud esemed) E-P 8:00 – 20:00 +372 643 4142
Leitud esemed

Suuremahulised teetööd mõjutavad bussiliikluse graafikus püsimist

Augustis on Tallinnas käimas samaaegselt mitu suuremahulist teetööd, mille tõttu Tallinna ühistranspordi bussid võivad tipptundidel jõuda peatustesse hilinemisega.

Eriti tähelepanelikud peaksid olema sõitjad, kelle kasutatavad bussid läbivad Reidi tee, Nõmme mäe või Pärnu maantee Vana-pääsküla ehitusala ning varuma tipptundidel sihtkohta jõudmiseks tavapärasest rohkem aega. Reidi tee ehitusest tingitud liiklusseisakud võivad omakorda mõjutada Kadrioru trammiliinide graafikus püsimist.

Kõige detailsema info kehtivate sõidugraafikute ja marsruutide kohta leiab veebilehelt www.transport.tallinn.ee. Samalt veebilehelt on võimalik näha reaalajas ka ühistranspordi sõidukite paiknemist linnas. Sõidukite asukoha reaalajas nägemiseks tuleb valida endale sobiv bussiliin ja valida graafikute kohalt „Näita kaarti” ning peatustele lisaks aktiveerida ka sõidukite kuvamise võimalus („Näita sõidukeid“).

Tallinna Linnatranspordi AS vabandab teetöödest tingitud ebamugavuste pärast ning loodab inimeste mõistvale suhtumisele.

Lisainfo ja küsimused:
Kaarel Kutti
Kommunikatsioonijuht
Tallinna Linnatranspordi AS
Tel. 55 54 1989