Phone call icon
infoliin (sh leitud esemed) E-P 8:00 – 20:00 +372 643 4142
Leitud esemed

Tallinna Linnatransport läheb üle suvisele sõiduplaanile

Alates laupäevast, 1. juunist hakkab Tallinnas kehtima bussi-, trammi- ja trollibussi suvine sõidugraafik. Muudatused puudutavad suure osa bussiliinide ja kõigi trammi- ja trollibussiliinide sõiduplaane.

„Tegemist on tavapärase suvisele sõidugraafikule üleminekuga,“ selgitas Tallinna Linntranspordi bussiteenistuse juht Meelis Tartu. „Suvised sõidugraafikud kehtivad kuni 1. septembrini.“

Täpsemat infot kehtivate bussi-, trammi- ja trollibussi sõidugraafikute kohta leiab veebilehelt www.transport.tallinn.ee. Samuti leiab muudetud sõidugraafikud ka ühistranspordi peatustest.

Liikumiste täpsemaks planeerimiseks ühistranspordiga saab veebilehelt www.transport.tallinn.ee reaalajas näha ka ühistranspordi sõidukite paiknemist linnas. Selleks tuleb vasakust menüüst valida „Veebikaart” ning peatustele lisaks aktiveerida ka sõidukite kuvamise võimalus („Näita sõidukeid“).

Tallinna Linnatranspordi AS teenindab pealinnas 520 bussi, 70 trammi ja 51 trolliga aastas kokku rohkem kui 140 miljonit sõitjat. Ettevõttes töötab kokku rohkem kui 1900 inimest, kes teenindavad 72 bussiliini ning nelja trammi- ja trollibussiliini.

Lisainfo ja küsimused:
Kaarel Kutti
Kommunikatsioonijuht
Tallinna Linnatranspordi AS
Tel. 55 54 1989