Phone call icon
infoliin (sh leitud esemed) E-P 8:00 – 20:00 +372 643 4142
Leitud esemed

Tallinnas alustavad uued ööbussiliinid

Alates 6. jaanuarist teenindab nädalavahetustel tallinnlasi lisaks eelmisel aastal käivitunud ööbussiliinidele kaks uut ööliini, nr 95 Balti jaam – Viimsi keskus ja nr 96 Balti jaam – Vana-Pääsküla.

Aktsiaselts Tallinna Linnatransport teenindusdirektori Hannes Falteni sõnul on ööbussid linlaste poolt hästi vastu võetud ning neid kasutatakse aktiivselt. „Ööbussid tagavad nädalavahetuseti mugava kojujõudmise nii kesklinnas õhtuti aega veetvatele tallinlastele kui ka neile, kes on kesklinna arvukates toitlustus- ja meelelahutusasutustes hiliste tundideni tööl. Kui möödunud aastal ööbussi pilootprojektiga alustasime, sai peagi selgeks, kuivõrd oodatud öötransport oli. Koostöös linnaga oleme täpsustanud nii graafikuid kui ka öiste liinide logistikat, ikka selleks, et need oleksid teenuse tarbijale võimalikult mugavad ning täidaksid ootusi,“ selgitas Falten.

Uute ööliinide kõrval jätkavad ka seni käigus olnud nr 91 Balti jaam – Akadeemia tee, nr 92 Balti jaam – Väike-Õismäe, nr 93 Balti jaam – Pelguranna ja nr 94 Balti jaam – Priisle.

Täpsema info ööbusside väljumistest leiab TLT kodulehelt https://www.tlt.ee/ või Tallinna kodulehelt https://transport.tallinn.ee/