Phone call icon
infoliin (sh leitud esemed) E-P 8:00 – 20:00 +372 643 4142
Leitud esemed

TLT AS osaleb Sillamäe töömessil

Tallinna Linnatranspordi AS osaleb 10. oktoobril Sillamäe Kutsehariduskeskuses toimuval Ida-Virumaa töö- ja karjäärimessil, otsimaks juhte pealinna ühistransporti teenindavatele bussidele, trammidele ja trollidele ning remondi- ja hooldustöölisi veeremile.

TLT ASi personalijuhi Janika Seppori sõnul on ettevõte huvitatud Ida-Virumaal põlevkivitööstuse ümberkorraldamisel vabanevatest heade ametioskustega töötajatest, pakkudes neile stabiilset tööd arenevas transpordiettevõttes. „Teretulnud on meiega hea teeninduse ja turvalise ning mugava ühistranspordi põhimõtteid jagavad ida-virumaalased,“ selgitas personalijuht.

„TLT AS valdkonna keskmisest kõrgemat palka ning 35 päevast puhkust. Toetame sportimist ja tervislikke eluviise. Tasuta saab käia ujumas ning soodustingimustel jõusaalis. Kaugemalt tööl käijatele pakume paindlikku graafikut ja ühiselamukohta. Mõistame, et mida rahulolevam ja motiveeritum töötajaskond, seda edukam on ettevõte seatud eesmärkide saavutamisel,“ kirjeldas Janika Seppor tingimusi TLT ASis. Ta kinnitas, et ühistranspordi juhi amet on jõukohane ja sobiv ka naistele, kuna moodsate linnasõidukitega toimetulek ei vaja füüsilist jõudu, vaid pigem on linnaliikluses plussiks kohusetundlikkus ja tasakaalukus. TLT-s on juba enam kui 10% bussijuhtidest, trammi ja trollijuhtidest aga valdav enamus, naised.

Tallinna Linnatranspordi AS on stabiilne ja kiirelt arenev tööandja, kelle viimastest innovatiivsetest algatustest väärib märkimist Tallinna ühistranspordi gaasikütusele üleviimise ja sadamaga trammiühenduse loomise ettevalmistamine ning ainulaadse varuosade hankekeskkonna Etend rakendamine.

Tallinna Linnatranspordi AS teenindab kõiki pealinna bussi, trammi ja trolliliine. Ettevõttes töötab ligi 2000 inimest. Eesti suurim veondusettevõte on 96. riiki ühendava Ülemaailmse ühisveonduse assotsiatsiooni liige.

Töötukassa korraldatud töö- ja karjäärimessi peetakse Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Sillamäe õppekohas 10. oktoobril kell 14.00-17.00.