Phone call icon
infoliin (sh leitud esemed) E-P 8:00 – 20:00 +372 643 4142
Leitud esemed

TLT AS osaleb Tallinna ja Harjumaa töömessil

Tallinna Linnatranspordi AS osaleb täna, 24. septembril kell 11.00-17.00, Kultuurikatlas toimuval Tallinna ja Harjumaa töö- ja karjäärimessil, et leida toimekaid ja tublisid juhte pealinna ühistransporti teenindavatele bussidele, trammidele ja trollidele, aga ka veeremi remondi- ja hooldustöölisi.

TLT ASi personalijuhi Janika Seppori sõnul soovib mainekas veondusettevõte täiendada enda ridu inimestega, kes otsivad stabiilset tööd pikemaks ajaks ning kelle põhimõtted heast teenindusest ning ohutust ja mugavast ühistranspordist ühtivad ettevõtte omadega. „TLT AS väärtustab töötajaid. Me pakume stabiilset, valdkonna keskmisest kõrgemat palka ning 35 päevast puhkust. Igale tegusale töötajale avanevad ettevõttes karjääri- ja arenguvõimalused. Toetame sportimist ja tervislikke eluviise. Tasuta saab käia ujumas ning soodustingimustel jõusaalis. Me mõistame, et mida rahulolevam ja motiveeritum on personal, seda edukam on ettevõte seatud eesmärkide saavutamisel. Töömessil on parim võimalus ühineda meie ühtse ja teotahtelise perega,“ kirjeldas Janika Seppor töötingimusi TLT ASis. Veel lisas personalijuht, et kindlasti oodatakse tööläbirääkimistele naisi, sest moodsate sõidukite roolimine ei vaja füüsilist jõudu, vaid pigem kohusetundlikku ja tasakaalukat juhikätt. Seppori kinnitusel on juba enam kui 10% bussijuhtidest, trammi ja trollijuhtidest aga valdav enamus, naised.

TLT AS on stabiilne ja arenev tööandja, kelle viimastest innovatiivsetest algatustest väärib märkimist Tallinna ühistranspordi gaasikütusele üleviimise ja sadamaga trammiühenduse loomise ettevalmistamine ning ainulaadse varuosade hankekeskkonna Etend rakendamine.

Tallinna Linnatranspordi AS teenindab kõiki pealinna bussi, trammi ja trolliliine. Ettevõttes töötab ligi 2000 inimest. Eesti suurim veondusettevõte on 96. riiki ühendava Ülemaailmse ühisveonduse assotsiatsiooni liige.

Need kellel ei õnnestu Tallinna ja Harju messil TLT ASi tööpakkumistega tutvuda, saavad seda teha juba neljapäeval, 26. septembril kell 11.00-13.00, Viljandis Uku kaubanduskeskuses asetleidval töömessil.