Phone call icon
infoliin (sh leitud esemed) E-P 8:00 – 20:00 +372 643 4142
Leitud esemed

TLT AS osaleb Viljandi töömessil

Tallinna Linnatranspordi AS osaleb 26. septembril, kell 10.00-13.00, Viljandis Uku kaubanduskeskuses toimuval töömessil, et leida toimekaid ja tublisid juhte pealinna ühistransporti teenindavatele bussidele, trammidele ja trollidele.

TLT ASi personalijuhi Janika Seppori sõnul on TLT AS valmis tegema koostööd inimestega kõikjalt Eestist, kes on valmis lööma kaasa pealinna kindlustamisel ohutu ja mugava ühistranspordiga. „Kindlasti on ka Mulgimaal neid, kes otsivad tööalaseid väljakutseid kodust kaugemal. Kui veel mõni aeg tagasi mindi tasuvat tööd otsima välismaale, siis täna valib üha arvukamalt Eesti erinevate piirkondade elanikke endale tööpaigaks Tallinna. See ei tähenda, et peaks tööotsingutel kodupaigast lahkuma. Meil on kaugemalt tulijate tarvis ühiselamukohad ning töögi saame seada nii, et jääb ka piisavalt võimalusi kodustega koos aega veeta,“ selgitas Seppor.

Ta lisas, et TLT AS on hooliv ja arenemisvõimalusi pakkuv töökoht. „Meie ettevõte väärtustab töötajaid. Pakume stabiilset, valdkonna keskmisest kõrgemat palka ning 35 päevast puhkust. Igale tegusale töötajale avanevad karjääri- ja arenguvõimalused. Toetame sportimist ja tervislikke eluviise. Tasuta saab käia ujumas ning soodustingimustel jõusaalis. Me mõistame, et mida rahulolevam ja motiveeritum on personal, seda edukam on ettevõte seatud eesmärkide saavutamisel. Viljandi rahval on mõtet seada sammud töömessile ning uurida lähemalt meie poolt pakutavat,“ ütles Janika Seppor. Personalijuht lisas, et kindlasti oodatakse tööläbirääkimistele naisi, sest moodsate sõidukite roolimine ei vaja füüsilist jõudu, vaid pigem kohusetundlikku ja tasakaalukat juhikätt. Seppori kinnitusel on juba enam kui 10% bussijuhtidest, trammi ja trollijuhtidest aga valdav enamus, naised.

TLT AS on stabiilne ja arenev tööandja, kelle viimastest innovatiivsetest algatustest väärib märkimist Tallinna ühistranspordi gaasikütusele üleviimise ja sadamaga trammiühenduse loomise ettevalmistamine ning ainulaadse varuosade hankekeskkonna Etend rakendamine.

Tallinna Linnatranspordi AS teenindab kõiki pealinna bussi, trammi ja trolliliine. Ettevõttes töötab ligi 2000 inimest. Eesti suurim veondusettevõte on 96. riiki ühendava Ülemaailmse ühisveonduse assotsiatsiooni liige.