Phone call icon
infoliin (sh leitud esemed) E-P 8:00 – 20:00 +372 643 4142
Leitud esemed

TLT ASis alustab e-ostukeskkond

Tallinna Linnatranspordi AS viib varuosade soetamise e-keskkonda, muutmaks hankeprotsesside läbiviimise kiiremaks ning läbipaistvamaks.

Ettevõtte juhatuse esimehe Deniss Boroditši sõnul võimaldab uus varuosade ostukeskkond tagada ettevõttele soodsaima pakkumise ning tarnijale kindluse, et tema konkurentsivõimeline ja kvaliteetne kaup jõuab tarbijani. „Valminud elektrooniline ostukeskkond sarnaneb oma ülesehituselt riigihangete registriga. Keskkonda saab siseneda nii ID-kaarti, kui ka Smart ja mobiili IDga ning luua oma kasutajakonto. Ostukonkursside portaali tööpõhimõte on lihtne – varuosaspetsialist valmistab ette soovitud osade nimekirja ning kindlal kuupäeval ja kellaajal saabub tarnijatele teade selle kohta, et on võimalik esitada hinnapakkumine.“ selgitas Boroditš.

Enne ühtse ostukonkursside portaali rakendamist toimus Tallinna Linnatranspordi ASis varuosade soetamine erinevate hankemenetluste abil. Uus portaal võimaldab kaasata kõik kohapealsed ning rahvusvahelised tootjad ja tarnijad.