Phone call icon
infoliin (sh leitud esemed) E-P 8:00 – 20:00 +372 643 4142
Leitud esemed

TLT toob taas Tallinna tänavatele meeleolukad jõulusõidukid

TLT jätkab ka sel aastal pikaajalise traditsiooniga ning toob 24. ja 25. detsembril liinile jõulusõidukid. Tänavused sõidukid pakuvad mitmekülgset elamust nii visuaalselt kui ka heliliselt.

Buss, troll ja tramm on kaunistatud käsitsi valmistatud ja peamiselt just taaskasutatavatest materjalidest loodud ehetega. Soovime sellega juhtida inimeste tähelepanu keskkonna hoidmise olulisusele. 

Iga jõulusõiduk on kaunistatud eri temaatikas ning mõned kaunistused kaasavad isegi lõhnataju – bussis on teemaks kingikott, trollis jõuluhõng ning trammis pööripäev. Usume, et sõidukitest saab nii mõnigi inspiratsiooni, kuidas ka ise kodus ehteid valmistada.

Lisaks toob sel aastal jõulusõidukites sõitjatele rõõmu ka sõidukites kõlav Star FM 100% jõulumuusika.

“Jõulud on heategude, rõõmu ja kogu perega koosolemise aeg. Seepärast tahame sel erilisel ajal oma klientide südamesse tuua veel rohkem häid emotsioone ja toome pühadeks liinidele sõitma jõulusõidukid. Jõulubussis, jõulutrammis ja jõulutrollis tervitab reisijaid jõuluvana, kes kuulab ära reisijate luuletused ja jõulusoovid ning jagab maiustusi,” sõnas TLT juhatuse liige Kaido Padar.  

Ta lisas, et jõulude ajal on Tallinna ühistranspordi teenuse sujuvaks tagamiseks tööl ligi 1000 inimest. „Need tublid sõidukijuhid, abitöölised, pesulatöötajad ja teised hoolitsevad selle eest, et tallinlased ja pealinna külalised saaksid ka jõuluajal sõita mugavalt ja turvaliselt oma sihtkohta. Kutsun üles olema jõuluajal veelgi hoolivam kaaskodanike vastu. Jätke pühadeks auto koju ja kasutage ühistranspordi teenust, mis on loodud inimeste aja ja raha säästmiseks“.

Jõulusõidukid sõidavad unikaalsetel marsruutidel nii, et kõik soovijad erinevatest linnaosadest saaksid neist osa. Jõulusõidukitega saavad kõik sõita tasuta. Täpsed marsruudid on leitavad siit.